You are currently viewing WŁOCHY Passo Tonale – FREE SKI (6 dniowy karnet Adamello w cenie)

WŁOCHY Passo Tonale – FREE SKI (6 dniowy karnet Adamello w cenie)

10-17.12.2023 (niedziela-niedziela)

HOTEL GARDENIA *** Superior

POŁOŻENIE: zlokalizowany na wysokości 1800 m npm, w odległości 300 m do stoków narciarskich i centrum miasteczka. Ski bus w cenie.

HOTEL: rodzinnie prowadzony hotel dysponujący 55 pokojami z zapleczem wellness. Na miejscu do Państwa dyspozycji: sala restauracyjna, sala animacyjna z codziennym programem animacyjnym, kompleks wellness VITALPINA SPA oraz sala fitness. Bezpłatne WIFI na terenie całego obiektu. Na zewnątrz  obszerny parking.

POKOJE: 2 osobowe  STANDARD (ok. 17 m 2, niektóre z możliwością 1 dostawki, balkon tylko w niektórych pokojach), a także za dopłatą pokoje FAMILY STANDARD (ok. 22 m 2   z 1 lub 2 dostawkami/ bez łóżek piętrowych), COMFORT, SUPERIOR, JUNIOR SUITE. W każdym znajduje się: łazienka z suszarką do włosów, TV LCD, telefon, sejf oraz w większości z nich balkon.

WYŻYWIENIE:  śniadania – bufet szwedzki; 4- daniowe obiadokolacje – pierwsze i drugie danie (3 zestawy do wyboru) + bufet sałatkowy + deser. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

REKREACJA: centrum wellness VITALPINA SPA (600 m 2  z  basenem (UWAGA: konieczny czepek! Czynny 10-12.00 oraz 14.30-19.00) oraz z hydromasażem, łaźnią parową, sauną fińską, prysznicem relaksacyjnym, pokojem relaksacyjnym (czynne w godzinach 14.30-19.00, dzieci do 15 lat mogą korzystać tylko z basenu i jacuzzi). Ponadto na miejscu znajduje się Beauty Farm oferujące zabiegi masażu, zabiegi na twarz, depilacja (płatne dodatkowo). Dla dzieci i młodzieży: mini disco, zajęcia animacyjne oraz Mini Klub. Hotel prowadzi animacje wieczorne dla dzieci i dorosłych.

PARKING: zewnętrzny (bezpłatnie).

Strona internetowa hotelu

STOKI NARCIARSKIE

GENERALNE

Passo Tonale z pobliskim Ponte di Legno tworzy nowoczesną stację narciarską z około 100 km tras zjazdowych, z czego połowa posiada możliwość sztucznego dośnieżania. Nartostrady obsługiwane są przez prawie 30 wyciągów najnowszej generacji. Z przełęczy Paradiso, dokąd dociera, startująca z Tonale, kolejka linowa, czeka na amatorów białego szaleństwa długa na 2.500 m nartostrada „Paradiso”, jak również nie mniej urozmaicone trasy na stoku północnym ze szczytu Bleis i przełęczy Contrabbandieri. Natomiast z Ponte di Legno można się dostać na nartostrady, które mają początek na szczycie Corno d`Aola.

Trasy narciarskie są dość urozmaicone, ich podstawową zaletą jest szerokość i brak przeszkód. Dodatkową atrakcją jest możliwość jazdy na lodowcu Presena, z którego do doliny prowadzi odważnie poprowadzona czarna trasa. Stoki w Tonale podzielone są dwie grupy, główna część to wyeksponowane do słońca stoki dla całej rodziny z mnóstwem małych kameralnych schronisk. a druga to lodowiec do którego prowadzi jedyna w ośrodku kolej kabinowa.

Trasy na lodowcu są doskonałe do uprawiania funcarvingu. Jest to idelany ośrodek dla rodzin z dziećmi.

Dla początkujących narciarzy polecamy trasy: Valbiolo, Scoiattolo i Vittoria. Dla bardziej zaawansowanych: Paradiso, Cady Caroseloo, Petit Pierre, Presena sinistro !!!, Alpino i Contrabbandzieri.

 

OFERTA CENOWA

CENA OBEJMUJE:

 • 7 noclegów (6 noclegów – klienci autokarowi)
 • 7 śniadań w formie bufetu (6 śniadań – klienci autokarowi, w zamian lunch pakiet na drogę)
 • 7 kolacja serwowana (dania do wyboru), bufet sałatkowy, deser
 • 6 dniowy karnet narciarski  ADAMELLO SKI
 • korzystanie z centrum wellness
 • Program animacyjny w hotelu
 • Obligatoryjna składka TFG/ TFP
 • ubezpieczenie UNIQA KL 20 000 EUR (w tym 5 000 EUR koszty ratownictwa górskiego), NNW 2 000 EUR, bagaż 200 EUR
 •  

UWAGI I DODATKOWO PŁATNE:

 • obligatoryjna opłata klimatyczna (płatna w hotelu) 2,00 EUR/ dzień/ os. (od 14 lat)
 • Obligatoryjne ubezpieczenie OC sportowe na stoku
 • Przejazd autokarem – płatne dodatkowo (wyjazd w sobotę wieczorem, wyjazd powrotny z Włoch w sobotę ok. 20.30, przyjazd do Polski w sobotę ok. 11.00)
 • pokoje w kategoriach: Comfort, Family, Superior, Junior Suite – płatne dodatkowo (wyliczenia na zapytanie)
 • zakwaterowanie od godz. 15.00, wykwaterowanie do godz. 10.00
 • depozyt za karnet narciarski/ 5 EUR – na miejscu