You are currently viewing Wycieczka dla AKTYWNYCH/ Niedzica i Pieniny – 2 dni

Wycieczka dla AKTYWNYCH/ Niedzica i Pieniny – 2 dni

Program wycieczki:

 Dzień 1:

 1. Wyjazd z danego miasta
 2. Wyjście na TRZY KORONY z przewodnikiem, czyli najbardziej spektakularny szczyt w Pieninach i równocześnie jeden z symboli regionu. Charakterystyczną skalną koronę tworzy pięć turni szczytowych. Najwyższa z nich to Okrąglica, licząca 983 m, na której znajduje się platforma widokowa – rozciąga się z niej przepiękna panorama na dolinę Dunajca, Beskid Sądecki, Gorce i Tatry (czas ok. 4-5 h)
 3. OBIAD (1 danie + napój)
 4. Zakwaterowanie i czas na odpoczynek.
 5. KOLACJA bufet
 6. Tor bowlingowy/ 2 h (2 pasy)
 7. Ognisko z kiełbaskami
 8. 22.00 – nocleg

Dzień 2:

 1. Śniadanie
 2. RAFTING na pontonach (pontony są 10 osobowe, na każdym instruktor). Spływ trwa ok. 2 h, poprzedza go szkolenie. Zakończenie na wysokości Szczawnicy (całość ok 3,5-4 h).
 3. OBIAD / serwowany
 4. ZAMEK w NIEDZICY – zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem. Jest to jedna z najpiękniejszych tego typu budowli w Polsce, słynny jest dzięki odnalezieniu tu w 1946 r. tajnego schowka z dokumentem „zapisanym” pismem węzełkowym kipu, jakiego używano w indiańskim imperium Inków w Peru!
 5. REJS statkiem przez Jezioro Czorsztyńskie do Czorsztyna.
 6. ZAMEK w CZORSZTYNIE – zwiedzanie bardzo malowniczych ruin Zamku. Do zwiedzania udostępnione są zachowane i częściowo utrwalone ruiny zamku średniego i górnego, renesansowa baszta Baranowskiego i Zieleniec.
  1. OPCJA: ELEKTROWNIA WODNA w Niedzicy – Zapora w Niedzicy jest najwyższą w Polsce zaporą ziemną z centralnym uszczelnieniem glinowym. Wysokość zapory: 56 m, długość: 404 m. Poniżej zapory znajduje się elektrownia wodna wyposażona w 2 turbiny odwracalne. Dostępne do zwiedzania z przewodnikiem są pomieszczenia technologiczne elektrowni wraz z urządzeniami do produkcji prądu, a także podziemny tunel – galeria kontrolna zapory poprowadzona w skale, 50 m pod wodą i nasypem zapory.

 7. Powrót do Niedzicy statkiem
 8. KOLACJA bufet
 9. 20.00 – 22.00 – DISCO z DJ (opcja)
 10. 22.00 – nocleg

Dzień 3:

 1. Śniadanie i wykwaterowanie
 2. Przejazd do Krościenka – PARK /2 atrakcje wyzwalające adrenalinę:
  • Przejście przez jedną z tras linowych– uczestnicy najpierw zostaną ubrani w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę i kask). Po czym prowadzony jest krótki instruktaż. Dopiero wówczas udają się na proponowaną trasę linową. Do wyboru jest trasa żółta, niebieska lub czerwona. Każda z nich dostarcza niezwykłych emocji, różnią się tylko stopniem trudności. Trasy liczą kilkanaście różnego rodzaju przeszkód linowych takich jak.: kładki, mosty, belki, zjazdy itp. Do wyboru jest trasa żółta, trasa niebieska lub czerwona.

  • DO WYBORU JEDNA ATRAKCJA:

   1. Zdobycie Trasy Zjazdowej Zip Line- Absolutny HIT! Uczepieni liny, siedząc wygodnie w uprzęży, uczestnicy przejeżdżają jak pociąg pospieszny nad prawie całym parkiem! Zjazd zakończony jest lądowaniem w sieci pajęczej. Fantastyczna zabawa!

   2. Skok na Wahadle BigSWINGuczestnicy wyciągani są do góry na wysokość max. 15m, po czym karabinek na plecach jest automatycznie zwalniany i się leeeeci! Lot jest niesamowity, dostarcza niesamowitych wrażeń, a dodatkowym atutem jest to, że odbywać się może z drugim uczestnikiem Po lądowaniu, nogi się lekko chwieją, serce mocno kołacze, ale wrażenia są nieziemskie!

   3. Skok quickflightskok pionowy z wysokości 13m, gwarantujący ekscytujące doświadczenie swobodnego spadania. Urządzenie podczas skoku przed lądowaniem delikatnie wyhamowuje i bardzo komfortowo opuszcza na ziemię

 3. OBIAD (2 dania + napój)
 4. Ok. 16.30 – wyjazd powrotny do miejsca zamieszkania.
 •  

Zakwaterowanie:

HOTEL: oferuje 60 miejsc noclegowych. Hotel posiada dwutorową kręgielnię o długości 18,5m wyposażoną w najnowocześniejsze systemy zliczające punkty, salon gier (bilard, air jockey, dart, stół do tenisa, piłkarzyki), salę bankietową oraz miejsce na grilla i ognisko. Doba hotelowa: od 14:00 do 10:00, bezpłatny parking, akceptuje karty kredytowe. WiFi ogólnie dostępne na terenie hotelu.

POŁOŻENIE: usytuowany jest w miejscowości Niedzica-Zamek; położony na południowym, nasłonecznionym stoku góry Tabor z pięknym widokiem na Jezioro Sromowieckie, Pieniny, Zamagurze Spiskie i Tatry.

POKOJE: 2-, 3- osobowe, w każdym znajduje się: łazienka z  prysznicem oraz WC;  dodatkowo TV SAT, radio. Niektóre dysponują balkonem. Wszystkie posiadają ręczniki i pościel.

WYŻYWIENIE: 3 x dziennie (śniadania/bufet, obiad/serwowane i kolacja/bufet). OPCJE: vege/ bezglutenowe – dodatkowa opłata).

Przykładowy obiekt.

Cena zawiera:

 1. Zakwaterowanie: pokoje 2-, 3-, 4-osobowe/ 2 noclegi (kadra pok. 2-osobowe)

   

 2. Wyżywienie: wg programu

   

 3. Zwiedzanie i atrakcje w cenie:

  • Przewodnik lokalny – wyjście w Pieniny na Trzy Korony (do 6 h) oraz Niedzica i Czorsztyn (do 4 h)
  • Wstęp do Pienińskiego PN
  • Rafting/ ok. 4 h – szkolenie i spływ (w tym cały osprzęt)
  • Wstęp do zamków w Niedzicy i Czorsztynie
  • Rejs Statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim
  • Park Linowy / 2 atrakcje/ ok. 4 h (szkolenie, osprzęt)
  • Dyskoteka z DJ/ 2 h
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • 2 h korzystania z toru z kręglami
  • 2 h dostępu do salonu gier (konieczna wcześniejsza rezerwacja)
 4. Obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocniczy

   

 5. Przy grupie 40 uczniów płacących –  3 osoby kadry GRATIS oraz zakwaterowanie dla kierowcy autokaru

CENA NIE ZAWIERA:

 1. Transportu – wycena zależnie od miasta wyjazdowego (szkoła może sama zarezerwować lub dokonujemy tego w Państwa imieniu)

 2. Ubezpieczenia – opcja (biuro może zagwarantować dodatkowe ubezpieczenie na życzenie

WAŻNE: program może być dostosowany do potrzeb grupy. Wycena na dzień 27.06.2022

CENY mogą ulec zmianiezależnie od zmiany cen rynkowych (głównie wyżywienie oraz nocleg)